Menu Zavřeno

ČSP pro čtečky

Zde si můžete stáhnout text ČSP pro použití v softwarových i hardwarových elektronických čtečkách ve formátu PRC. Jsou zvýrazněny všechny studijní přednosti našeho textu včetně hypertextových poznámek a odkazů a bohatých příloh. Nejdříve si stáhněte zdarma zkušební verzi s texty knih Deuteronomium a Lukášova evangelia a se všemi přílohami a vyzkoušejte si jejich funkčnost ve vaší čtečce. Pokud budete spokojeni, můžete si pak objednat a zaplatit plnou verzi v ceně 150 Kč.

Upozornění: Na základě zkušeností varujeme, že čtečky Pocketbook mohou mít potíže se zpracováním všech odkazů v textu, což se může projevit na jejich funkčnosti!


ZDE Stáhnout zdarma zkušební verzi ČSP pro hardwarové čtečky s klávesnicí

ZDE Stáhnout zdarma zkušební verzi ČSP pro softwarové čtečky (iPad, iPhone, Android, PC) a pro dotykové čtečky bez klávesnice (Kindle Touch, Kindle Fire, …)


Pokud jste s textem spokojeni a chcete jeho plnou verzi se všemi biblickými knihami, postupujte dále následujícím způsobem:

  1. Napište nám na naši e-mailovou adresu: office@biblecsp.cz, zda máte zájem o verzi textu pro softwarové či hardwarové čtečky. Zašleme Vám příslušný soubor jako přílohu odpovědního e-mailu.
  2. Zašlete částku 150,- Kč na náš účet č. 579505103/0300 s var. symbolem 6023.