Menu Zavřeno

Jak podpořit

Náš projekt stále pokračuje – momentálně zejména přípravou revidovaného vydání ČSP s tzv. vnitřní konkordancí. Pokračujeme také v lokalizaci našeho textu do různých biblických softwarů a studijních pomůcek a v šíření biblické zvěsti různými způsoby. Budeme vám vděčni za vaši finanční podporu všech těchto aktivit. Na vaše dary vám rádi vystavíme potvrzení a můžete si o ně snížit základ daně z příjmu.

Naše organizace nebyla, není a nebude příjemcem žádných státních ani evropských grantů, dotací či jakékoli jiné formy přerozdělování peněz daňových poplatníků. Veškerá naše činnost je financována dobrovolnými dary jednotlivců, firem a křesťanských církví.

Možnosti finanční podpory

1) Bankovním převodem:

Číslo našeho účtu: 579505103/0300

Název účtu: Nadační fond překladu Bible

Banka: ČSOB Praha 1

QR platba:

Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ3503000000000579505103; BIC: CEKOCZPP


2) Nákupem na portálu GIVT:

Naší službu můžete podpořit i obyčejným nákupem na internetu. Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT a jako podpořenou organizaci zadáte „Nadační fond překladu Bible“. Část peněz z vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc.